Na úvod o nás

UOMO & DONNA s.r.o. je česká firma, která byla založena v roce 1998. Zabývá se výrobou a prodejem dámské konfekce pro ženy všech věkových kategorií.

Firma se dlouhodobě specializuje na výrobu dámských kalhot, dále pak lehké dámské konfekce např.: košile, sukně, trička a halenky od velikostí 36-56. Nabízí širokou škálu střihů a barev. K výrobě používá kvalitní elastické materiály z dovozu což zajišťuje maximální pohodlnost při nošení a minimální nároky na ošetření výrobku. Zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky, které průběžně inovujeme dle poptávky na trhu.

 

Výstavy

Naše firma se v průběhu roku účastní několika výstav, kde se prezentuje. Na těchto výstavách může být s námi. Budeme Vás na našich stránkách informovat o termínech výstav, kterých se hodláme účastnit.

Pro více informací klikněte sem.

 

Kolekce

Na našem webu si můžete prohlédnout nové kolekce i zboží, které je ihned k odběru. V případě zájmu si jej můžete přes online obchod objednat. Pro shlédnutí a objednávku však musíte být registrováni. Registraci provedeme přímo my, pokud máte zájem, kontaktujte nás. Všechny ceny v kolekcích jsou uvedeny bez DPH!

Kolekce zde.
Kontakt zde.

 

Kontakty

Pokud se nás chcete na něco zeptat, o něco požádat a podobně, tak nás můžete kontaktovat osobně, elektronicky, telefonicky nebo písemně.

Veškeré kontakty jsou zde.

Dnes je:  Úterý, 25. 2.
Minulá výstava
Nadpis:
   18-21.6.2020 Lysá nad...
Přidáno:
   Středa, 29.1. v 11:05
Aktuální výstavy
Návštěvy
© 2008 UOMO & DONNA s.r.o. // web by Rich // HTML 4.0 valid, CSS 2.1 valid