Doprava a platba

DOPRAVA 

Dopravu Vašeho objednaného zboží Vám zajišťuje společnost Česká Pošta, s.p. nebo  společnost PPL CZ s.r.o. Jakmile bude Vaše zboží předáno dopravci, bude Vás dopravce kontaktovat telefonicky nebo pomocí SMS o termínu doručení. Tato zpráva bude obsahovat veškeré potřebné důležité údaje o balíku a částku za doručení na dobírku, kterou bude třeba uhradit. 

 

U objednávky nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA 

 

Osobní odběr je možný na adrese sídla společnosti: UOMO & DONNA s.r.o., U Stadionu 365/2, 417 41 Krupka. Vždy prosím po předchozí domluvě na tel. čísle: 720 151 246 

 

PLATBA 

Platební kartou (0 Kč) 

Platba kartou online je přes platební bránu ČSOB (Československá obchodní banka, a. s.), která je maximálně pohodlná a bezpečná. Zároveň Vám online platba kartou také výborně poslouží k automatickým a opakovaným platbám. 

Bankovním převodem (15 Kč) 

Peníze za nákup Vámi vybraného zboží prosím uhraďte prostřednictvím bankovního převodu na č.ú.: 293314002/0300 (Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5). Ihned po připsání peněz na účet, zboží odesíláme. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte také emailem po dokončení objednávky. Stejně tak obdržíte e- mailem i informaci o odeslání balíčku. 

Dobírkou (35 Kč) 

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až přímo přepravci při přijetí zboží. Můžete platit hotově nebo kartou.


Načítám...
ico Pokračovat v nákupu
Celkem
ico
Nakupte ještě za
a máte DOPRAVU ZDARMA
editUpravit košík