Doprava zdarma !!!

Doprava a platba

DOPRAVA 

Dopravu Vašeho objednaného zboží Vám zajišťuje společnost PPL CZ s.r.o. nebo ZÁSILKOVNA. Jakmile bude Vaše zboží předáno dopravci, bude Vás dopravce kontaktovat telefonicky nebo pomocí SMS o termínu doručení. Tato zpráva bude obsahovat veškeré potřebné důležité údaje o balíku a částku za doručení na dobírku, kterou bude třeba uhradit. 

 

U objednávky nad 2.000 Kč je doprava ZDARMA 

 

Osobní odběr je možný na adrese sídla společnosti: UOMO & DONNA s.r.o., U Stadionu 365/2, 417 41 Krupka. Vždy prosím po předchozí domluvě na tel. čísle: 720 151 246 

 

PLATBA 

Platební kartou (0 Kč) 

Platba kartou online je přes platební bránu ČSOB (Československá obchodní banka, a. s.), která je maximálně pohodlná a bezpečná. Zároveň Vám online platba kartou také výborně poslouží k automatickým a opakovaným platbám. 

Bankovním převodem (0 Kč) 

Peníze za nákup Vámi vybraného zboží prosím uhraďte prostřednictvím bankovního převodu na č.ú.: 293314002/0300 (Československá obchodní banka, a.s., Radlická 333/150, 150 57 Praha 5). Ihned po připsání peněz na účet, zboží odesíláme. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte také emailem po dokončení objednávky. Stejně tak obdržíte e- mailem i informaci o odeslání balíčku. 

Dobírkou (30 Kč) 

Při volbě platby na dobírku zaplatíte zboží až přímo přepravci při přijetí zboží. Můžete platit hotově nebo kartou.


Načítám...
ico Pokračovat v nákupu
Celkem
ico
Nakupte ještě za
a máte DOPRAVU ZDARMA
editUpravit košík