Doprava zdarma !!!

O společnosti

UOMO & DONNA s.r.o. 

 

je česká, rodinná firma, která byla založena v roce 1998. Zabývá se výrobou a prodejem dámské konfekce pro ženy všech věkových kategorií a všech velikostí. 

 

Firma se dlouhodobě specializuje na výrobu dámských kalhot, především stretschových-elastických, pukových a 3/4 kalhot. dále v našem sortimentu najdete dámské halenky, trička, topy, tuniky, šaty, sukně a saka. K výrobě používáme kvalitní elastické materiály z dovozu, což zajišťuje maximální pohodlnost při nošení a minimální nároky na ošetření výrobku. Zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky, které průběžně inovujeme dle poptávky na trhu. 

 

Všechny naše výrobky jsou šité v České republice a jejich výrobu zajišťují šikovné ruce českých krejčových.

 

V průběhu roku se firma prezentuje na mezinárodních výstavách STYL/KABO – Veletrhy Brno. Tato výstava se koná vždy na jaře a na podzim a naše firma se zde prezentuje vždy s aktuální a novou kolekcí.

 

Dále se zúčastníme výstav na výstavištích v Lysé nad Labem, Litoměřicích, Českých Budějovicích, Plzni a v Praze - o termínech těchto výstav Vás pravidelně budeme na našem webu informovat. Jedná se o prodejní výstavy kde si můžete naše zboží vyzkoušet a zárověň i nakoupit.  

 

Na našem webu si můžete prohlédnout nové kolekce i zboží, které je ihned k odběru. Nákup je možný i bez registrace.


Načítám...
ico Pokračovat v nákupu
Celkem
ico
Nakupte ještě za
a máte DOPRAVU ZDARMA
editUpravit košík